Νέα:
Παρασκευή 26 Απριλίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
26 Απριλίου 2024, 15:56

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 77
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 118
Σύνολο: 118

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 ... 7   Κάτω
Εκτύπωση
Αποψη
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 25588 φορές.
Thanos.k
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 466
Θετικοί ψήφοι: +124

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #10 - 12 Ιουνίου 2012, 22:58
+2

Το συμβαν στο παιδι αυτο το οποιο προερχεται απο "αριστερη" και με κοινωνικη δραση οικογενεια φερνει στην επιφανεια την μεγαλυτερη ΑΡΝΗΤΙΚΗ μας αρετη η οποια ειναι "Μιλαω εκ του ασφαλους" . Σε ηρεμη κατασταση αυτο ο ανθρωπος ποτε δεν θα εκανε κακο ,ποσο μαλλον οταν αποδεδειγμενα ειναι ενα αξιο μελος της κοινωνιας μας , και δεν το διαβασα μου το ειπε φιλος ο οποιος μενει εκει και τους ξερει χρονια τους ανθρωπους. Ο ληστης ηταν θρασυτατος και εδρασε επανειλημενως ,ολο αυτο ειναι μια φυσικη διαδικασια η οποια "ξυπνα" ενστικτα επιβιωσης αλλα και αντιδρασης με επομενο να χρησιμοποιησει το οπλο. Για μενα η αντιδραση ηταν φυσιολογικη για ενα ατομο που δεν του παρεχεται η αστυνομευση και η ασφαλεια . Επισης καποιος ειπε οτι ο ληστης ηταν απελπισμενος γιατι η γυναικα του ειναι βαρια αρρωστη και αποφασισε οτι θα ρισκαρε ακομα και την ζωη του να βρει χρηματα. Δεν ξερω αν ισχυει αλλα οποιος και να ηταν ισως το εκανε..ισως και οχι . Το μεγαλυτερο προβλημα της λαθρομεταναστευσης δεν ειναι τα εγκληματα τα οποια εαν θελει η αστυνομια (ποιος ρισκαρει τη ζωη του για 780 ευρω την σημερον ?) μπορει να το ελεγξει και να το παταξει , αλλα η Ασυδοτη διαροη χρηματος προς χωρες οπως ινδια πακισταν αφρικη μαροκο μπαγκλαντες κτλ...6 δις λενε οι κρατικοι ελεγκτες (δηλαδη οσα ποσα διακινουνται με νομιμο τροπο western union κτλ) εγω βαζω τουλαχιστον αλλο 1Δις ...αυτα τα χρηματα φευγουν για παντα απο την δεξαμενη μας δεν κανουν κυκλο.....και πανευρωπαικα υπολογιζωνται περι τα 21 Δις ...υπαρχει προβλημα γενικα , για αλλους προβλημα και για αλλους ειναι ενισχυση κοινωνικη και πολιτικη . Η ιστορια ηδη μας ανεδειξε ανικανους σαν ατομα μεχρι στιγμης .

Καταγράφηκε
synzeus
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
BEng in Informatics and Communications
*
Μηνύματα: 2906
Θετικοί ψήφοι: +249

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας WWW
Απάντηση #11 - 12 Ιουνίου 2012, 23:03
0

Πολύ δύσκολα θα βρεθεί αθώος στην αίθουσα δικαστηρίου. Στην τελική εκεί αποδίδεται δικαιοσύνη και εκεί διαπραγματεύεται τη ζωή του.
Καταγράφηκε
Isildur
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 196
Θετικοί ψήφοι: +43

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #12 - 12 Ιουνίου 2012, 23:04
0

ολοι δικιο εχουν μην το ψαχνετε
Καταγράφηκε
Thanos.k
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 466
Θετικοί ψήφοι: +124

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #13 - 12 Ιουνίου 2012, 23:10
0

Δυστηχως ο 29χρονος στην πατρα ...δεν ειχε τοσο "καλη μεταχειρηση" 6 μαχαιριες με λαμα 24 εκατοστων εφαγε ...το θεμα δεν ειναι να υποστηριξουμε τους μεν η τους δε ...ασε που υποθηκε οτι προκειται περι προβοκατσιας ... (το περιστατικο που εχεις στην φωτο)...το θεμα ειναι οτι υπαρχει προβλημα ,μπορουμε να ζουμε με τους μεταναστες  αλλα οχι με τετοιους πλυθησμους ,ειναι αδυνατον ,πολιτισμικα,θρησκευτικα,ιδεολογικα,υγειυονομικα (η βρωση σκυλων και γατιων ειναι για αυτους μεζες οπως ειναι εμας τα οστρακα) ... Τεσπα. Αυτα
Καταγράφηκε
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #14 - 12 Ιουνίου 2012, 23:21
+1

Θρησκευτικά και ιδεολογικά;
WTF!!!!
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
spartan347
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 55
Θετικοί ψήφοι: +5

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #15 - 12 Ιουνίου 2012, 23:37
0

Αμα ηταν Ελληνας , θα ηταν απλα μια είδηση στις ειδήσεις, ουτε να πανε να τον στηρίξουν στα δικαστήρια , τιποτα !
Δεν θα μας ζητούσε την άποψη μας ο spartan347!
Απλα επειδη αρκετοι κρύβουν (ή το εχουν φανερό) εναν ρατσιστή μεσα τους .. γούσταραν πρωτα επειδη ηταν νεκρος μετανάστης και δεύτερον επειδη ηταν νεκρος ληστης.
Χθες μπηκανε σε σπιτι μεταναστών μέλη της ΧΑ και παραλίγο να σκοτώσουν εναν άνθρωπο
Ιδια περιπτωση,απλα φασιστες μπηκανε στους κακους μεταναστες που ηρθαν στην καλη μας την ελλαδα.



κοιταξε το θεμα αυτο το εβαλα για να δω ποια ειναι η γνωμη του κοσμου μας μεσα στο τει για αυτο το γεγονος χωρια για το αν ο ληστης ηταν αλλοδαπος ή ελληνας ή για ποιο λογο οδηγηθηκε ο ληστης να διαπραξη ληστεια και δεν ειναι μονο αυτο πως θα σου φαινοταναι εσενα αν μεσα στην νυχτα ξυπνουσες με ενα ΑΚ-47 στον κροταφο ή εβλεπες τους γονεις σου να τους απειλουν με μαχαιρι ή εσενα, εμενα προσωπικα αν προσπαθουσαν να με ληστεψη καποιος στη μεση του δρομου ορθιος δεν θα ξεφευγε απο τα χερια μου απο το ξυλο που θα ετρωγε
Καταγράφηκε

Like some people say: "A poor dancer will be disturbed even by his own balls"
Thanos.k
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 466
Θετικοί ψήφοι: +124

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #16 - 13 Ιουνίου 2012, 16:58
0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N27L5b_9Rpo

Καθε μερα και ενα θυμα ....
Καταγράφηκε
anonym.me
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 258
Θετικοί ψήφοι: +203

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Remember remember the 5th of November

Απάντηση #17 - 13 Ιουνίου 2012, 17:58
+5

Γνώμη μου είναι ότι καλώς αθωώθηκε αφέθηκε ελεύθερος καθώς συνέτρεχαν λόγοι ανωτέρας βίας.

Σε μια ιδανική κοινωνία, στην οποία δε θα οδηγούνταν ο οποιοσδήποτε (ανεξαρτήτου εθνικότητας) στο να κλέψει είτε για να ζήσει είτε επειδή όπως άκουσα η γυναίκα του ήταν βαριά άρρωστη, καθώς θα έπρεπε να υπάρχει μέριμνα από το κράτος, και το κράτος θα παρείχε ασφάλεια και προστασία στον απλό πολίτη και δεν θα αναγκαζόταν να "πάρει τον νόμο στα χέρια του", τότε θα έπρεπε να καταδικαστεί, με ελαφρυντικά μεν, αλλά να καταδικαστεί.

Τέλος, όσον αφορά την φωτό που ανέβασε ο leytis4, το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό είναι η παροιμία που λέει να δώσεις θάρρος στον χωριάτη... Παρ' όλα αυτά, δεν καταλαβαίνω την έκπληξη που προκαλεί το γεγονός ότι μια εγκληματική οργάνωση, έκανε... έγκλημα.
Καταγράφηκε

The only verdict is vengeance
p_314159
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 218
Θετικοί ψήφοι: +49

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #18 - 13 Ιουνίου 2012, 22:02
0

οι ελληνες ποτε δεν ηταν ρατσιστες, ποτε ομως!
σαν λαος ειμαστε φιλοξενοι απο αρχαιοτατων χρονων
τωρα αν καπου καπου εβρισκες κανεναν αναποδο ο οποιος απο προσωπικη εμπειρια ηταν ρατσιστης δεν μπορεις να το γενικευσεις

δεν μπορουμε ομως να παραγνωρισουμε το γεγονος του μπερδεματος
αν στα 10 μυρια που ειμαστε προσθεσεις 2 μυρια νομιμους και αλλο 1 μυριο παρανομους
οι ξενοι ειναι 3/13 ποσοστο τεραστιο και δεν νομιζω καμια ευρωπαικη χωρα να μας πλησιαζει

οσοι πλεον (κατα τη γνωμη μου) υποστηριζουν τους "επισκεπτες" σνομπαροντας τα δικα μας προβληματα και το μονο που τους νοιαζει ειναι πως θα περασουν ευχαριστα στη χωρα, ειναι ειτε αριστεροι αισχιστου ειδους (απο αυτους που πηγαν στα σκοπια ως συμπαρασταση στους πεταμενους απο τη γιουγκοσλαβια για το ονομα "ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ")ειτε απλοι ανθρωποι που ξεγελιουνται μη τους πουνε ρατσιστες και εθνικιστες

η κατασταση ειναι γνωστο πως εχει δημιουργηθει, δεν ειναι ομως η λυση να το συζηταμε, λυση πρεπει να βρεθει πολιτικα αλλα και με βοηθεια της ευρωπαικης ενωσης

οσο για τους αλβανους αν δειτε στο φβ σελιδες δικες τους που λενε τα ομορφα για την ελλαδα , θα καταλαβετε γιατι σκοτωνουν τοσο ευκολα κατα τις ληστειες..
Καταγράφηκε
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #19 - 13 Ιουνίου 2012, 23:46
0

οι ελληνες ποτε δεν ηταν ρατσιστες, ποτε ομως!
σαν λαος ειμαστε φιλοξενοι απο αρχαιοτατων χρονων
τωρα αν καπου καπου εβρισκες κανεναν αναποδο ο οποιος απο προσωπικη εμπειρια ηταν ρατσιστης δεν μπορεις να το γενικευσεις

δεν μπορουμε ομως να παραγνωρισουμε το γεγονος του μπερδεματος
αν στα 10 μυρια που ειμαστε προσθεσεις 2 μυρια νομιμους και αλλο 1 μυριο παρανομους
οι ξενοι ειναι 3/13 ποσοστο τεραστιο και δεν νομιζω καμια ευρωπαικη χωρα να μας πλησιαζει

οσοι πλεον (κατα τη γνωμη μου) υποστηριζουν τους "επισκεπτες" σνομπαροντας τα δικα μας προβληματα και το μονο που τους νοιαζει ειναι πως θα περασουν ευχαριστα στη χωρα, ειναι ειτε αριστεροι αισχιστου ειδους (απο αυτους που πηγαν στα σκοπια ως συμπαρασταση στους πεταμενους απο τη γιουγκοσλαβια για το ονομα "ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ")ειτε απλοι ανθρωποι που ξεγελιουνται μη τους πουνε ρατσιστες και εθνικιστες

η κατασταση ειναι γνωστο πως εχει δημιουργηθει, δεν ειναι ομως η λυση να το συζηταμε, λυση πρεπει να βρεθει πολιτικα αλλα και με βοηθεια της ευρωπαικης ενωσης

οσο για τους αλβανους αν δειτε στο φβ σελιδες δικες τους που λενε τα ομορφα για την ελλαδα , θα καταλαβετε γιατι σκοτωνουν τοσο ευκολα κατα τις ληστειες..

Mε λίγα λόγια ο κύριος απο πάνω μας λέει πως ίίίίίσσωωςςς και να ψήφισε Χρυσή Αυγή 8) 8)
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 ... 7   Πάνω
Εκτύπωση