Νέα:
Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
29 Μαρτίου 2024, 11:01

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5293
  • Τελευταία: marina23

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83540
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 46
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 43
Σύνολο: 43

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
TeiSerron.gr Συζητήσεις Καφενείο Ελεύθερος σχολιασμός: online ερωτηματολογιο πτυχιακης εργασιας απεθυνεται σε ολους τους φοιτητές
Σελίδες: 1 2 [3]   Κάτω
Εκτύπωση
Ελεύθερος σχολιασμός: online ερωτηματολογιο πτυχιακης εργασιας απεθυνεται σε ολους τους φοιτητές
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 10755 φορές.
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #20 - 14 Μαρτίου 2012, 02:01
-3

Εεεε ηρεμήστε γιατί θα γίνει πουταναριό εδώ μέσα.
Υ.Γ
Ο αποπάνω έβρισε πρώτος 8)
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
mafia
*
Μηνύματα: 11
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #21 - 14 Μαρτίου 2012, 12:39
-1

Υπήρξαν και άλλες πτυχιακές όπως: Διδακτική και Νέες Τεχνολογίες. με καθηγητή της σχολής..( δεν είναι το θέμα μου να πω ότι είναι εύκολη/δεν έχει κώδικα...μπλα..μπλα)

αλλά όποιος έχει θέμα να ζητήσει τα ρέστα από αυτούς που είχαν εγκρίνει την πτυχιακή ....με το ερωτηματολόγιο

και άλλες πτυχιακές κλείνονται ένα εξάμηνο πιο πριν και μετά δίνονται αλλά εκεί πάλι κανείς δεν μιλάει...

επίσης καθηγητής ρωτάει ποια από τις 2 θέλετε και μετά να αναθέσω την άλλη.. αλλά κ αυτό δεν το λέμε...

έλεος με την πτυχιακή με τα ερωτηματολόγια.. όποιος έχει κάτι προσωπικό να έρθει να μας βρει να τα πούμε από κοντά!!!!!!!!
Καταγράφηκε
anonym.me
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 258
Θετικοί ψήφοι: +203

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Remember remember the 5th of November

Απάντηση #22 - 14 Μαρτίου 2012, 13:11
+1

Σε αντίθεση με τους άλλους, εμένα το πρόβλημά μου με την πτυχιακή αυτή είναι ότι είναι ΑΣΧΕΤΗ με την σχολή.

Από 'κει και πέρα, η δυσκολία ή όχι της πτυχιακής είναι θέμα που εξαρτάται από πολλά πράγματα και προσωπικά αδιαφορώ, όπως αδιαφορώ και για τον τρόπο που έγινε η ανάθεση: Αφού το προτείνατε εσείς και εγκρίθηκε το θέμα, καλά έκανε και ανατέθηκε σε σας.
Καταγράφηκε

The only verdict is vengeance
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #23 - 15 Μαρτίου 2012, 00:03
+1

Είστε ΟΛΟΙ κομπλεξικοί που κάθεστε και ασχολείστε με την πτυχιακή των κοριτσιών.
Ας κλείσει το θέμα καλύτερα γιατί είναι άσκοπο τελείως.Καλά κάναν και την πήραν την πτυχιακή αυτή
και μην ακούω βλακείες του τύπου επίπεδο σχολής και π@π@ριές.Το 90% των φοιτητών και παραπάνω το ίδιο θα κάναν
απλά μάλλον ζηλεύουν γιατί οι δικές τουσ πτυχιακές θέλουν research αρκετή βλέπεις και βαριούνται.Οπότε σταματήστε να
κλαψουρίζετε και κάντε αυτό που εξαρχής ανέβασε η κοπελιά το θέμα.Αν θέλετε απαντήστε στο ερωτηματολόγιο αλλίως ΟΧΙ.
Τόσο απλά τόσο ωραία.Δεν σας ρώτησε κανείς στη  τελική αν σας αρέσει η πτυχιακή.
Τέλος όταν ρθει η ώρα σας για να κάνετε την δική σας πτυχιακή πάρτε μία που να αναλύει το Βing Bang αφού θέλετε και επίπεδο :preoccupied: :preoccupied: :preoccupied:.
Δεν κράζω άλλο πάω να φάω λίγη τούρτα που ξέμεινε απο χθες. >:( >:(
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
kostaspde
Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ
*
Μηνύματα: 199
Θετικοί ψήφοι: +28

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

ή tan, ή .... archtan

Άντρας
Απάντηση #24 - 15 Μαρτίου 2012, 00:59
-2

Καλω ερωτιματωλωγειο μπραβω στα κωρητσυα!!!!

anonym.me δεν έπρεπε να επισημάνεις τα λάθη. Θα είχε πλάκα να βλέπαμε το manual της φοβερής και τρομερής πτυχιακήσ :P

Χαχαχαχαχα!!! Ορέω!

Πάντως πολύ dislike παίζει τον τελευταίο καιρό σε άτομα που έχουν προσφέρει στο forum. Αυτοί που κάνουν dislike δε, ένας κι ένας...
Τελευταία τροποποίηση: 19 Μαρτίου 2012, 21:50 από kostaspde Καταγράφηκε

Παραδίδονται μαθήματα για το τμήμα Πολιτικών Μηχανικών ΤΕ.

Μαθηματικά Ι & ΙΙ, Φυσική, Τεχνική Μηχανική, Αντοχή υλικών, Στατική Ι & ΙΙ, Δυναμική, Αντισεισμικός, Beton, Μεταλλικές, Θεμελιώσεις.

1ο μάθημα δωρεάν
Soberphobic
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 481
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sugar Oi!

Γυναίκα WWW
Απάντηση #25 - 15 Μαρτίου 2012, 03:12
-4

Το dislike είναι στο forum το καινούριο like. ;) ;)
Καταγράφηκε

Banned From The Pubs
patimenos
**
Μηνύματα: 70
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #26 - 04 Απριλίου 2012, 06:13
+2

Η πτυχιακή καλώς η κακώς δοθηκε.Την πήραν να τελειώνουν τα κοριτσια και αντε γειααααα!!!!

Τελος πάντων ουσιαστικά αλλο θελω να πω...Την Στελα την κορη της γραμματεας της σχολής μας την θυμάστε καθολου?Εκεινη βρε πήρε πτυχιακή απο το 1ο εξάμηνο και αναρωτιεμαι αν υπάρχει κάποιος λόγος να σκιστείς για την πτυχιακή σου...Μπορει να είσαι εξαιρετικός προγραμματιστής αλλα επειδη ολοι βλέπουμε τι συμβαινει (βλεπε στελιτσα και μαστοροκωστα (κουμπαρος)) να επιλέξεις μια ευκολη πτυχιακή.( να μου πεις βεβαια μετραει εδω και εκει και μπλα μπλα μπλα)
Καταγράφηκε
Grinderman
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
*
Μηνύματα: 215
Θετικοί ψήφοι: +76

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Απάντηση #27 - 05 Απριλίου 2012, 10:05
0

περασμενα μεγαλεια και διηγωντας τα να κλαις...
να κλαίω δεν πρόκειται.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]   Πάνω
Εκτύπωση