Νέα:
Τρίτη 21 Μαΐου 2024

Shoutbox!

Toula Aretaki

19-02-2024 13:17
Καλημέρα,γνωρίζει κανείς εάν το πτυχίο διοίκησης επιχειρήσεων μπορούμε να πάρουμε βεβαίωση χρήσης H/Y;

Debbie422657

11-01-2024 00:11
Καλησπέρα σας, ψάχνω σημειώσεις για μαθήματα του οικονομικού. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει;

Alexis92

31-10-2023 21:12
γερασαμε

Timos Chartios

17-08-2023 03:00
Ψάχνω ρε παιδιά την Ιωάννα μετά από χρόνια από Διοίκηση ήταν στη ΠΑΣΠ το2010. Χαθήκαμε πέρασε δεκαετία και...

elisavet

03-04-2023 14:47
Καλησπερα μετα απο καιρο μπηκα και εγω να ζητησω υλη, σημειωσεις. μακρο αγγλικα διοικ.ολ. ποιοτητας,μαρκετινγ οτι εχετε

mar99

08-03-2023 05:33
εχω τελειωσει τει σερρων 1999 διοικηση οικονομια τμημα λογιστικης απο που θα παρω μια βεβαιωση σπουδων που χρειαζομαι

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ@

28-02-2023 10:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!
ΕΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ ΕΞΑΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΕΥΧΑΡΙ

sony400

07-02-2023 21:03
Άλλη μια εξεταστική έφτασε στο τέλος της σχεδόν. Εύχομαι σε όλους/ες να έφτσαν λίγο περισσότερο στον στόχο τους.

ALS

23-10-2022 17:28
Καλησπέρα!!Πέρασαν 12 χρόνια που ήμουν πρώτο έτος !! 😅

marios9

17-10-2022 11:16
Καλημέρα σε όλους.

armiertz

24-09-2022 15:44
Είμαι στην Λογιστική. Έχω να έρθω πολλά χρόνια και έχουν αλλάξει πολλά. Για αυτό θέλω σημειώσεις μπας και πάρω το πτυχίο

tonidemis

24-09-2022 00:18
Armiertz Σου έστειλα μήνυμα

armiertz

03-08-2022 12:50
Μπορεί να μου πει κανείς που μπορώ να βρω σημειώσεις των μαθημάτων γιατί η παρουσία μου στα μαθήματα είναι λίγο αδύνατη

armiertz

03-08-2022 12:49
Καλησπέρα. Είμαι καινούρια στο forum αλλά παλιά φοιτήτρια του τει που επιτέλους πήρα την απόφαση να ολοκληρώσω το πτυχίο
 

Sérmac

28-07-2022 19:25

Εμφάνιση 50 τελευταίων
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. Χάσατε το email ενεργοποίησης;
21 Μαΐου 2024, 20:40

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης

Μέλη
  • Σύνολο μελών: 5294
  • Τελευταία: AreusTes

Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 83541
  • Σύνολο θεμάτων: 10650
  • Σε σύνδεση σήμερα: 43
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1245
  • (16 Απριλίου 2022, 00:20)

Συνδεδεμένοι
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 31
Σύνολο: 31

Για να γραφτείτε σε κάποια ομάδα μελών, πατήστε εδώ.

Μέσα Μεταφοράς

Αστικό ΚΤΕΛ Σερρών
ΚΤΕΛ Ν. Σερρών
Δρομολόγια ΤΡΑΙΝΟΣΕ

Πρόσφατα

Υπηρεσίες ΕΔΕΤ

Εύδοξος
Okeanos
Άτλας
Ακαδημαϊκή Ταυτότητα
Σελίδες: [1] 2   Κάτω
Εκτύπωση
Διαγωνισμός e-movie
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αναγνώστηκε 5209 φορές.
Georgiadis
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 499
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

CEO at justpostcard.com

Άντρας WWW
19 Δεκεμβρίου 2009, 15:00
0

Το Εθνικό Δίκτυο Έρευνας και Τεχνολογίας (ΕΔΕΤ) σε συνεργασία με το Εργαστήριο Ηλεκτρακουστικής και Τηλεοπτικών Συστημάτων του ΤΗΜΜΥ του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης καλεί όλους τους φοιτητές των Ελληνικών Πανεπιστημίων να λάβουν μέρος σε διαγωνισμό ταινιών μικρού μήκους με σκοπό να προάγει τη δημιουργικότητα τους στον τομέα της οπτικοακουστικής παραγωγής.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να συμμετάσχουν στον διαγωνισμό ατομικά ή ομαδικά, με μία ολιγόλεπτη παραγωγή την οποία μπορούν να υποβάλλουν στο www.emovie.gr μέχρι 5 Απριλίου 2010.

Οι ταινίες θα αξιολογηθούν από το κοινό αλλά και από ειδική κριτική επιτροπή σε διαγωνισμό που θα διεξαχθεί από 6 Απριλίου έως και 30 Μαΐου. Οι 3 καλύτερες παραγωγές θα λάβουν χρηματικό έπαθλο.
Πηγή: www.emovie.gr

Ενδιαφέρεται κανείς άλλος?  :P Χρόνο μέχρι τον απρίλιο έχουμε :P
Καταγράφηκε

PANOS__20
Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής
*
Μηνύματα: 516
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Άντρας
Απάντηση #1 - 19 Δεκεμβρίου 2009, 17:44
0

μια ταινία με βια,ναρκωτικά,ερωτισμό και κλάμα...θα πετύχει...αν το οργανώσετε εχω καλες ιδέες για σενάριο...ενα αγορι,μια κοπελα,ενα τει,ενα δασακι,μια σύριγγα,ενα φιλί και μια καλη σφαλιάρα και τα λεφτα ειναι δικα μας!
Καταγράφηκε

Ὅπου θαρριέται γιὰ καλό,καὶ δίχως διάκι ἀνοίγεται,τὸν βρίσκ᾿ ἡ μπόρα στὸν γιαλὸ καὶ ναυαγεῖ καὶ πνίγεται
Sport_Billy
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
****
Μηνύματα: 1170
Θετικοί ψήφοι: +407

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Sidai

Άντρας
Απάντηση #2 - 19 Δεκεμβρίου 2009, 18:35
0

Εχει καπου οδηγιες σχετικα με το μεγεθος της ταινιας ή γενικα οδηγιες???
Καταγράφηκε
Georgiadis
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 499
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

CEO at justpostcard.com

Άντρας WWW
Απάντηση #3 - 20 Δεκεμβρίου 2009, 00:45
0

Όχι δεν έχει πολλές οδηγίες αλλά ισχύουν τα γνωστά απο προηγούμενους διαγωνισμούς γύρω στο 15λεπτο....
Όποιος είναι μέσα ας το πει.... Να δούμε πόσοι είμαστε και τι μπορούμε να κάνουμε.... Αλλά παιδιά ξεχάστε το για την Νίκη ποιο πολυ για τον χαβαλέ μας θα το κάνουμε.....  :P όποιος θέλει να κάνουμε ομάδα ας το δηλώσει
1ο Άτομο: Εγώ  :P
Τελευταία τροποποίηση: 20 Δεκεμβρίου 2009, 02:51 από Georgiadis Καταγράφηκε

n@t
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 288
Θετικοί ψήφοι: +14

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #4 - 04 Ιανουαρίου 2010, 11:07
0

Τι μέσα χρειαζόμαστε;
Εγώ ψήνομαι... σκέφτομαι μόλις πάρω από εδώ το χαρτί να ασχοληθώ με το μοντάζ, οπότε αυτό θα ήταν καλή προθέρμανση! :P
Καταγράφηκε

Σχεδόν όλοι οι άνθρωποι μπορούν ν' αντέξουν τη φτώχεια.
Αν όμως θες να δοκιμάσεις το χαρακτήρα κάποιου, δώσ' του εξουσία.

LINCOLN
Georgiadis
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 499
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

CEO at justpostcard.com

Άντρας WWW
Απάντηση #5 - 04 Ιανουαρίου 2010, 16:18
0

Χρειαζόμαστε μια κάμερα που σίγουρα θα βρούμε..... (έχω μια FHD) αλλά εαν βρούμε καλύτερη τοσο το καλύτερο.... Μετά φωτισμό,μπούμαν,κτλ ειναι εννοείτε εκτός προυπολογισμού..... Οπότε μια κάμερα,σενάριο,σκηνοθεσία,ηθοποιούς,μοντάζ,blue box αλλά στην ουσία εγω δεν φοβάμαι τίποτα απο όλα αυτά αρκεί να βρεθούνε άτομα που να θέλουν να ασχοληθούν και το ξαναλέω για τον χαβαλέ μας....  :P
Καταγράφηκε

n@t
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 288
Θετικοί ψήφοι: +14

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #6 - 05 Ιανουαρίου 2010, 08:26
0

Που θα τα βρούμε όλα αυτά; Υποτίθεται είναι διαγωνισμός για ερασιτέχνες.
Καταγράφηκε

Σχεδόν όλοι οι άνθρωποι μπορούν ν' αντέξουν τη φτώχεια.
Αν όμως θες να δοκιμάσεις το χαρακτήρα κάποιου, δώσ' του εξουσία.

LINCOLN
Georgiadis
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 499
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

CEO at justpostcard.com

Άντρας WWW
Απάντηση #7 - 05 Ιανουαρίου 2010, 17:51
0

Ε ναι για ερασιτέχνες που σημαίνει.... Μια κάμερα που σίγουρα έχουμε.... Ένα μπλέ πανί η έναν τοίχο με ειδικό χρώμα βαμένο.... Τα οπτικά εφφέ, μοντάζ κτλ εχω ξανα ασχοληθεί και στο παρελθόν.... Το μόνο που θέλουμε είναι άτομα-ηθοποιούς....
Λοιπόν να υποθέσω n@t ότι είμαστε 2 άτομα πρός το παρόν?
Ο φίλος μου ο sportBilly τι λέει?  :P
Καταγράφηκε

n@t
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 288
Θετικοί ψήφοι: +14

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Γυναίκα
Απάντηση #8 - 05 Ιανουαρίου 2010, 18:02
0

Έχω ένα πράσινο σεντόνι που ήταν δώρο με ένα πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο που πήρα, κάνει;  :P
Δε μπορρώ να σου πω ακόμα σίγουρα ότι θα ασχοληθώ. Να δω πόσο θα έχει προχωρήσει η πτυχιακή μου σε μία βδομάδα και θα σου πω.
Καταγράφηκε

Σχεδόν όλοι οι άνθρωποι μπορούν ν' αντέξουν τη φτώχεια.
Αν όμως θες να δοκιμάσεις το χαρακτήρα κάποιου, δώσ' του εξουσία.

LINCOLN
Georgiadis
Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ
***
Μηνύματα: 499
Θετικοί ψήφοι: 0

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

CEO at justpostcard.com

Άντρας WWW
Απάντηση #9 - 07 Ιανουαρίου 2010, 13:44
0

Ναι και το πράσινο κάνει... Μπορεί να το λένε blue-box αλλά συχνά έχει ή μπλέ φωσφορούχο χρώμα ή πράσσινο... Γενικά ένα χρώμα το οποίο δεν το έχουμε στα πλάνα μας πχ ο ηθοποιός δεν θα πρέπει να έχει ρούχα με τα ίδια χρώματα γιατι στην επεξεργασία θα αλλάξουν και τα ρούχα του ηθοποιού ενώ θέλουμε να αλλάξουμε το χρώμα του πανιού σε εικόνα....  :D Κοίτα και εγώ δεν βιάζομαι και ασε που δεν έχω και πολύ ελεύθερο χρόνο.... Κάτσε να γράψουμε σε αυτήν την εξεταστική και απο την αρχή του καινούριου εξαμήνου το βλέπουμε....  :P
Καταγράφηκε

Σελίδες: [1] 2   Πάνω
Εκτύπωση